Het Diner bij Humphrey's was een groot succes!
Check hier de geveilde items

Entertainment mogelijk gemaakt door Martijn van Vuuren
Drukwerk mogelijk gemaakt door ProntoPrint

Bevestigde veilingitems

Familie fotoshoot

Foto’s zijn prachtige herinneringen aan momenten. Momenten die later nog belangrijker worden dan ze nu al zijn. Een goede reden om te gaan bieden.

AM-Eyewear zonnebril

Luxe zonnebril met ontspiegelde glazen van Zeiss en geleverd met in een luxe etui. Aangeboden door Berendsen Optiek.

PRO Collectie: Wielershirt

Dit is een Sprint wielershirt uit de PRO collectie. Het shirt zit strak als een tweede huid en is daardoor aerodynamisch. Het shirt heeft een lange rits en drie zakken op de rug.

Tuinonderhoud

WerKKans tuinonderhoud van 4,5 uur door een team van 3 á 4 personen, inclusief afvoer van een aanhanger vol met tuinafval.

Steigerhouten meubel gemaakt door STICHTING HET WERK(T)

Een steigerhouten meubel en STICHTING HET WERK(T) maakt het.Deze Stichting helpt (jong) volwassenen met een afstand tot de arbeidsmarkt aan een leer/werkplek.

Rondvlucht met een Cessna-vliegtuig

Piloot JEROEN VAN OS heeft een Cessna 172 vliegtuig en stelt hiermee een rondvlucht voor 2 personen van 3 a 4 uur ter veiling. De vlucht start op vliegveld Stadtlohn-Vreden, dit is in Duitsland, net over de grens bij Winterswijk.

Wijnpakket WIJNZINNIG Gendt

WIJNZINNIG in Gendt is een wijnspeciaalzaak. Eigenaar Guido Lenting was ooit sommelier bij Restaurant De Librije in Zwolle en heeft nu zijn eigen goedlopende zaak. Hij biedt een item voor de veiling. De exacte inhoud van dit item blijft nog even een verrassing.

Sony DSC-HX90 aangeboden door GRIJPINK Nijmegen Niek en Hans van de Venne

De Sony Cybershot DSC-HX90 compact camera beschikt over Vario-Sonnar T* lens met maar liefst 30x optische zoom en een 35mm-equivalent van 24-720mm die door Sony en Zeiss samen is ontwikkeld, een 18.2 megapixel sensor en een krachtige BIONZ X beeldprocessor voor snelle beeldverwerking.

Boek vechtlust geschreven en gesigneerd door Fernando Ricksen.

International topvoetballer Fernando Ricksen was een vechter. Niet alleen op het veld, maar ook ernaast. Na zijn roerige voetbalcarrière kreeg hij de diagnose ALS. In deze gesigneerde biografie vertelt Fernando hoe hij gevochten heeft tegen deze genadeloze ziekte. INEKE ZAAL van Stichting ALS biedt een gesigneerd exemplaar aan ter veiling.

Schaatspak van Koen Verweij

Koen Verweij is Nederlands schaatser. Hij won in 2014 een gouden én zilveren Olympische medaille en werd dat jaar wereldkampioen allround. INEKE ZAAL van Stichting ALS stelt het schaatspak van Koen Verweij ter veiling. Een musthave voor de echte schaatsliefhebber!

Mee in het jachtveld van MENNO LUYER op de Veluwe

Dit is een unieke kans om de natuur op een andere manier te bekijken dan dat je gewend bent. Je gaat mee met MENNO LUYER, hij jaagt op de Veluwe en gaat samen op zoek naar het wild van de Veluwe. Jacht in de 'aanzit' betekent dat men lange tijd op dezelfde plek blijft om het dier te aanschouwen.

Gewei van een hert geschoten door BRAM

BRAM heeft samen met zijn vader en nog wat vrienden een jacht in Hongarije. Daar jagen zij op grofwild zoals herten. BRAM stelt een prachtig hertengewei ter veiling die hij zelf geschoten heeft. Een eyecatcher in het interieur.

Zweefvliegtocht bij de Gelderse Zweefvliegclub

Een vlucht met een tweezitterzweefvliegtuig boven de Veluwe met een ervaren zweefvlieger. Je maakt een lierstart naar circa 400 meter en vliegt dan je minimaal 5, maximaal 20 minuten afhankelijk van de weersomstandigheden.

Gesigneerd Deceuninck – Quikstep wielershirt

Een gesigneerd shirt van hét team uit de wielersport, bijnaam THE WOLFPACK! Het wielerteam met de meeste overwinningen in de UCI World Tour 2019. Met in 2019 renners als Philippe Gilbert, Fabio Jakobsen, Bob Jungels, Remco Evenepoel, Elia Viviani, Zdenek Stybar, Kasper Asgreen en niet te vergeten Julian Alaphilippe! Hoofdsponsor Deceuninck heeft een gesigneerd shirt beschikbaar gesteld voor de veiling.

Kaarten Concert Ruben Hein

Bekend van Linda's Zomerweek en oud hockeyteam-genoot van Bram! Dat is Ruben Hein. In 2020 gaat hij samen met het Nederlands Jeugd Jazz Orkest op tournee, en hiervoor stelt hij 4 kaarten ter veiling. 6 februari in Utrecht en 15 februari in Den Haag!

Gesigneerde CD Ruben Hein

Ruben Hein stelt twee gesigneerde CD's ter veiling. In het nieuwe album Groundwork Rising gaat Ruben terug naar zijn jeugd.

OFYR BBQ Verhuur voor een weekend

OFYR is dé nieuwe manier van outdoor koken & grillen. Het unieke design maakt het tot een veelzijdig kooktoestel. Claassen Buitenleven stelt een weekend een compleet OFYR verhuurpakket ter veiling.

Ferleon Patio Cooker

Claassen Buitenleving stelt een Ferleon gas bbq met uitwisselbare grill of plancha plaat in de kleur parelwit ter veiling.

Deelname aan Sterrenreis voor kinderen

Een ‘reis naar de ster in jezelf’… een creatieve en talentgerichte ontdekkingsreis, waarbij kinderen vanaf 8 jaar op zoek gaan naar vragen zoals, Wie ben ik? Wat kan ik? Wat wil ik? Gerdien Jansen kindercoaching stelt een sterrenreis ter veiling!

Workshop bonbons maken 8p

Marloes Arnts van Mon Petit Chocolaterie stelt een workshop bonbons maken voor 8 personen ter veiling!

Streekproducten pakket

Samengesteld pakket met streekproducten. Geniet mee van de puurste sappen van het lekkerste en beste fruit. Aangeboden door Landwinkel de Woerdt te Ressen.

Hockeystick

Een splinternieuwe Adidas Carbon hockeystick aangeboden door Veldman Sport.

Geurenset Valentino

Valentino "Born in Roma" geurenset aangeboden door Douglas Parfumerie. Eentje voor de man en eentje voor de vrouw.

Hennie Kuiper Kampioen Wilskracht

Uniek en gelimiteerd verzamelboek van tweevoudig tour de France winnaar Hennie Kuiper ( Gazelle).

Exclusieve geurenset

Exclusieve geuren als één set te veilen. Repetto Eauflorale, Karl Lagerfeld Fleur d'orchidée en Bois de Cédre, Jimmy Choo Intense en Rose gold edition, Nuxe Iam Prodigious, Van Cleef & Arpels First Edition Or, Scotch & Soda Eau de Toilette

Natuurfotografie

Natuurfotografie is een vak apart. In de workshop leer je jouw camera optimaal te gebruiken. Compositie, diafragma en sluitertijden kennen voor je na deze workshop weinig geheimen meer.

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Fiets van Dam

Een splinternieuwe Popal Cityflex 28 inch damesfiets aangeboden door van Dam tweewielers. 3 versnellingen nexus, V-brake remmen voor en achter en batterijverlichting voor en achter.

High Wine

High Wine voor 4-personen bij de beste wijnbar van Nederland!
Een high wine bij ‘Wijn bij Stijn’ in den Bosch

Privé yogales
(2 personen)

Je krijgt met zijn tweeën een privé-les en kun je ervaren wat Yoga met jou doet.

Workshop zoekwerk

Workshop zoekwerk maximaal 5 honden met eigenaar. Elke hond kan speuren. Zoekwerk is een mooie manier om jouw hond mentaal uit te dagen. Leer jouw hond gericht gebruik te maken van zijn neus.

Bronzen Kandelaar, rond 1700

Zuid Nederlands, rond 1700, bronzen kandelaar, baluster en knoop in stam op acht/kantige voet met cylindrische kaarsenhouder.

Schilderij, Bernard Payet

Handgeschilderd en gesigneerd schilderij van Bernard Payet inclusief lijst. Lijst 340 x 280mm. Schilderij 240 x 280mm.

Kart arrangement

Ervaar snelheid en competitie als een ware coureur. Pak een kart en ga de strijd aan met 4 vrienden (5 personen totaal) op de 2 verdiepingen lange indoor kartbaan van Kartbaan Duiven. Door de lage zit en goede wegligging maken jouw rij- en stuurkunsten het verschil. Na het startsignaal mag je in 4 sessies van 10 minuten je grenzen opzoeken om de snelste rondetijd neer te zetten! Na afloop ligt er een overzicht van de gereden rondetijden voor je klaar. Volwassen karts zijn geschikt voor personen boven de 1.60 meter.

Familie/personeelsexcursie Fruitseizoen

Beleef het fruitseizoen! Meerijden met een treintje door de boomgaarden van Landwinkel de Woerdt in Ressen. U wordt meegenomen in de wereld van fruit en natuur. De ontvangst bestaat uit koffie, thee en Betuwse appeltaart en lekkere appelsap als afsluiting. Leuk als familie uitje of personeelsfeest. Groep maximaal 25 personen en datum in overleg.

B&B De Bruuk in Groesbeek

Aan de rand van natuurgebied ‘De Bruuk’ bevindt zich onze gezellige vakantiewoning. U kunt heerlijk genieten van een prachtige en rustige omgeving. Onze vakantiewoning is omgeven door weilanden en omringd door het beschermde natuurreservaat ‘De Bruuk’. Onze vakantiewoning is een ideale uitvalbasis voor liefhebbers van rust, natuur, zeldzame flora en bijzondere fauna. Weekend, 2 nachten inclusief ontbijt

Kunstwerk

De sculpturen van Gerry Dahm zijn ontstaan vanuit een creatieve achtergrond en vormgeving. Haar inspiratie voor deze sculpture kwam voort uit haar gedachte om te leven in harmonie en geeft een twee-eenheid weer als basis voor de saamhorigheid in het leven.

4 entreekaarten Thermen Berendonck

4 entreekaarten voor het gloednieuwe Wellnessresort Thermen Berendonck in Nijmegen. In dit oosterse paleis geniet je van luxe en authentieke sauna-rituelen. Droom weg in de wonderlijke wereld van duizend-en-een-nacht.

Tennisles 75 minuten

Altijd je backhand willen finetunen? Of kijken of tennis iets voor je is? Tijdens deze tennisles van tennisleraar Michel Wigman kun je op elk tennisniveau nog veel leren. 1 tot maximaal 4 personen. De tennisles is 75 minuten en je krijgt er een blik ballen bij. Datum en tijd in overleg.

Camper voor een week

LMC Grey Selection 663 Model 2020! Maak nu gebruik van de kans om een splinternieuwe, deluxe Kroon Camper te verkrijgen voor 1 week! Deze prachtige LMC 663 Grey Selection is voorzien van alle gemakken en zal u de volledige vrijheid geven om alle mooie plekken te bezichtigen op uw vakantie verlanglijst! INCLUSIEF: * zeer comfortabele enkele bedden * grote garage * ruime zitgroep 5pers * Veel kastruimte/opbergruimte * 3-pits gastoestel * grote koelkast 150 ltr * separate vriesvak * TV & schotel * Multi Media Systeem * geheel LED-verlichting * zeer chique interieur * Luifel * Fietsenrek * Hordeur * RADIO/CD * Airco * cruise control * Super lichtgewicht. Te reserveren van vrijdag-vrijdag of zaterdag-zaterdag in de maanden mei-juni-september-oktober.

Wildrundvlees pakket

Wildrundvlees is afkomstig van runderen die het hele jaar door buiten in de natuur lopen en niet bijgevoerd worden. De runderen lopen in sociaal kuddeverband, de kalveren blijven bij hun moeder en de runderen kunnen 'binnen het raster' gaan en staan waar ze willen. Wildrundvlees is een product van Stichting Taurus. Voor meer informatie zie www.stichtingtaurus.nl

Gesigneerd shirt Michael van Gerwen

Speciaal voor " ALS " gesigneerd shirt van darter Mighty Mike Michael van Gerwen.

Humphrey's all inclusive arrangement

All inclusive arrangement voor 4 personen. 3-gangen keuzemenu, frisdranken-bier of huiswijnen, koffie of thee.

5/5